Меню

Пошук по сайту

Новини

Свята та події

Календар України. Українське ділове мовлення
Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Годинник

Подія дня

Афоризми

Погода

Тиждень початкової школи

Тиждень початкової школи пройшов з 28.01 по 02.02. Його було сплановано так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.  Учителі врахували побажання та інтереси дітей. Для цього організували «Ярмарку цікавих ідей» і в кожному класі «Скриньку побажань» .

Понеділок. Розпочався тиждень організаційною лінійкою. Цей день пройшов під назвою «День моєї країни». Було організовано виставку малюнків «Моя Україна» та конкурс читців «Україна рідний край».

Вівторок. Учні 1- 4 класів із задоволенням взяли участь у конкурсі читців «День рідної мови». Своїм артистизмом, патріотизмом, повагою до України діти зворушили присутніх і показали, що вони справжні патріоти своєї країни.

Середа. «День ерудитів» пройшов  цікаво й весело. Класні керівники  підготували та провели КВК – вікторину «Розумники», під час якої під час якої учні залюбки пригадали народні казки, збагатили свій читацький досвід, творчу уяву. Школярі із задоволенням відповідали на запитання, розгадували ребуси і кросворди,спробували самостійно складати загадки.

Четвер.  «День талантів» Школярі проявили свої творчі здібності, взявши участь в «Творчій майстерні». Було організовано виставку дитячих робіт. Молодші школярі презентували вироби з природного матеріалу, дитячі малюнки, фігурки із зображенням казкових героїв створені у техніці мозаїки, аплікації з паперу і картону.

 

Пятниця. Весело пройшов «День здоров’я». Ранок розпочався із руханки для учнів початкових класів. На всіх уроках відповідно до нормативів проводилися фізкультхвилинки в цікавій формі. В режимі дня проведено заходи,що яскраво відобразили спортивний настрій та фізичну підготовленість учнів, спритність, швидкість та вправність у виконанні поставлених завдань: розучування народних ігор, організовано веселі розваги на свіжому повітрі, спортивні змагання «Сильні, сміливі, спритні».

Комментарии закрыты.

Хостинг для Wordpress сайтов