Меню

Пошук по сайту

Новини

Свята та події

Календар України. Українське ділове мовлення
Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя   Янв »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Годинник

Подія дня

Афоризми

Погода

Архивы за месяц: Декабрь 2018

План заходів Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

на зимові канікули

2018-2019 н.р.

Дата Тематика роботи Час роботи Учасники заходу Відповідальні
29

грудня

Змагання з шашок. 9.00-11.00 5-6 кл. Тітарук В.О.
Зимові розваги на свіжому повітрі. 9.00-11.00 1-4 кл. Класні керівники
31.12.18 Розучування колядок та щедрівок. 9.00-11.00 1-7 кл. кл.керівники
Вікторина «Новорічні герої». 9.00-11.00 5-9 кл. кл.керівники
Робота гуртка “Чарівна майстерня” 11.00-12.00 9 класи Панасенко В.Є.
02.01.19 Літературний калейдоскоп 10.00 -12.00 5-7 класи Бібліотекар

Озадовська С.І.

Баскетбол 11.00-12.00 6-9 кл. Тітарук В.О.
03.01.19 Природоохоронна акція «Годівничка». 9.00-11.00 5-7 класи вчитель трудового навчання
Кінозал +конкурс малюнків «У світі мультляндії». 11.00-12.00 1-4 кл. класоводи
Майстер клас з роботи з різноманітними матеріалами. 11.00-12.00 5-7 класи Жиленко Т.М.
04.01.19 Зимові розваги на свіжому повітрі 11.00- 13.00 2-3 класи класоводи
Історичний брейн-ринг «Козацькому роду – нема переводу». 9.00-11.00 4 кл. Азарова Н.Ю.,

Колесова О.В.

Зимові розваги на свіжому повітрі. 11.00-12.00 5-9 кл. вчитель фізкультури
07.01 -09.09.19 Вертепне дійство “Бог ся рождає…” 11 клас Носач О.В.
10.01.19 Змагання з тенісу 10.00-12.00 5-9 класи Тітарук В.О.
11.01.19 Вікторина “Зимуючі птахи” 10.00- 11.00 5-6 класи Бібліотекар

класні керівники

Вітаємо!

Лобанову Катерину, ученицю 8-А класу —

ІІ місце в мовно-літературному конкурсі

ім. Т.Г.Шевченка  (вчитель Байскова О.В.).

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

Вітаємо:

Суханова Д. ( 5 клас) — ІІІ  місце (вчитель Шніткова О.В.);

Лобанову К. (8-А клас) — ІІ місце ( Байскова О.В.).

 

Вітаємо призерів районного етапу олімпіад!

Волошина В.(7-Б клас)- ІІ місце з хімії;
Ємельяненкову Е. (9-Б клас)- ІІІ місце з хімії;
Коломієць С.(10 клас) — ІІІ місце з хімії;
Байскову Л. (11 клас)- переможця районного етапу олімпіади з хімії
та їх наставника Волкову О.В.
 Призера районного етапу олімпіади з німецької мови
Баратинську С.( 8-А клас) —
ІІІ місце та її наставника Семізарову Т.С.

Так тримати!!!

 

Хостинг для Wordpress сайтов